Máte pro nás zakázku?

Neváhejte nás kontaktovat s popisem Vašeho požadavku, zdarma a nezávazně Vám vyhotovíme cenovou nabídku, případně pomůžeme vaši myšlenku rozvinout a dopracovat do finální podoby. Pokud se dohodneme na spolupráci sepíšeme společně seznam požadavků

 

Jdeme na tochci vidět reference

Jak to bude probíhat?

1. Zadání

Sedneme si s vámi  a sepíšeme si Vaše požadavky, představy a cíle. Dáme dohromady celý plán a zodpovíme Vaše otázky.

2. První Návrh

Podle dat ze zadání se pokusíme postavit co nejlepší návrh řešení, ceny a využití technologii. Celý návrh Vám představíme.

3. Výroba

Finální schválené zadání napíšeme. Už behěm toho vývoje Vás informujeme a dáváme Vám přístup do rozpracované verze.

4. zaškolení & úpravy

S hotovou verzí Vás naučíme pracovat. Po zavedení do běhu provedeme úpravy a změny, na které přijdete až v provozu.

Více informací

Vývoj zpravidla provádíme na tři iterace – nejprve obdržíte přístup k testovací (alfa) verzi aplikace na našem vývojovém prostředí. V této fázi se dohodneme na případných dodatečných úpravách a dodatcích nad rámec původního zadání. Po zapracování těchto dodatečných úprav je na vývojové prostředí nasazena druhá testovací verze (beta) jenž slouží k otestování aplikace v reálných podmínkách. Do aplikace se zadají reálná data, v případě integrace více aplikací (například Android aplikace co komunikuje s webovým serverem) se otestuje plná funkčnost komunikace obou aplikací. Po dořešení těchto posledních připomínek je finální verze aplikace nasazena na produkční prostředí, včetně potřebné konfigurace (nastavení uživatelů, oprávnění, …) a je připravena k použití v ostrém provozu.

Jste připraveni změnit své IT k lepšímu?

Jsme tady pro vás a pomůžeme i vašemu projektu pracovat lépe a efektivně
ano, pojďmě to toho!chci vidět reference

© 2020, Depth Charge Software s.r.o. I Designed by C-NET.solutions

release 0.1 I 22-05-20